Понеділок, 23.10.2017, 23:35
Кабінет історії Тарасова Володимира
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Реклама
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто сегодня был?     
html counterсчетчик посетителей сайта
Головна » 2016 » Січень » 2 » Участь у обласній виставці педагогічних ідей і технологій.
11:24
Участь у обласній виставці педагогічних ідей і технологій.

21.02.2012.

Сьогодні розпочала свою роботу виставка "Освіта Харківщини ХХІ століття". Основною темою виставки було розгляд питання "Шляхи підвищення якості навчання учнів історії та права в умовах допрофільної та профільної підготовки". Відкрили виставку педагогічні працівники Валківського району.  Першим до слова було запрошено вчителя історії Серпневого НВК Тарасова В.В.,який ознайомив присутніх   з використанням інформаційно - комп"ютерних технологій у викладанні історії та права. Даний навчальний заклад працює над реалізацією питання впровадження ІКТ у навчально - виховний процес. Маючи відповідне матеріальне забезпечення, затверджений педагогічний досвід ( 2009 ), відділ освіти та РМК провели цілий ряд заходів щодо поширення педагогічного досвіду. На базі закладу у 2008 - 2009 навчальному році було проведено районне методичне об"єднання вчителів історії та права, у 2009 - 2010 - школа заступників директорів з навчально - виховної роботи з питань впровадження ІКТ у навчально - виховний процес та роботу адміністрації закладу, у 2010 - 2011 році - школа ефективного педагогічного досвіду для вчителів історії Валківського району, в 2011 - 2012 навчальному році - районне методичне об"єднання вчителів початкових класів, де розглядалося питання використання ІКТ у початковій ланці.

 

Тарасов В.В. у своєму виступі звернув також увагу на необхідність активної роботи вчителів історії у мережі Інтернет - створення власних сайтів, мультимедійних посібників. Автор поділився досвідом створення власних наробок - сайтом "Кабінет історії Тарасова Володимира", мультимедійним посібником з історії Валківщинивчитель історії Серпневого НВК Тарасова В.В., який ознайомив присутніх   з використанням інформаційно - комп"ютерних технологій у викладанні історії та права. Даний навчальний заклад працює над реалізацією питання впровадження ІКТ у навчально - виховний процес. Маючи відповідне матеріальне забезпечення, затверджений педагогічний досвід ( 2009 ), відділ освіти та РМК провели цілий ряд заходів щодо поширення педагогічного досвіду. На базі закладу у 2008 - 2009 навчальному році було проведено районне методичне об"єднання вчителів історії та права, у 2009 - 2010 - школа заступників директорів з навчально - виховної роботи з питань впровадження ІКТ у навчально - виховний процес та роботу адміністрації закладу, у 2010 - 2011 році - школа ефективного педагогічного досвіду для вчителів історії Валківського району, в 2011 - 2012 навчальному році - районне методичне об"єднання вчителів початкових класів, де розглядалося питання використання ІКТ у початковій ланці.

Тарасов В.В. у своєму виступі звернув також увагу на необхідність активної роботи вчителів історії у мережі Інтернет - створення власних сайтів, мультимедійних посібників. Автор поділився досвідом створення власних наробок - сайтом "Кабінет історії Тарасова Володимира", мультимедійним посібником з історії Валківщини

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 203 | Додав: tvv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Календар України
Прохання
Звертаю Вашу увагу на те, що для скачування презентацій Вам необхідно буде зареєструватися.
Реклама
Copyright MyCorp © 2017