Понеділок, 23.10.2017, 23:36
Кабінет історії Тарасова Володимира
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Співпраця колег - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Test category » Test forum » Співпраця колег (Розміщення Ваших матеріалів на сайті)
Співпраця колег
tvvДата: Субота, 15.01.2011, 18:31 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні колеги !!!!!
У кожного з Вас є матеріали, з якими Ви б охоче поділилися з іншими істориками, але не маєте такої можливості.
Пропоную власний сайт для розміщення Ваших матеріалів. Гарантую розміщення матеріалів під Вашим іменем, які відповідають темі сайту.
Одним з варіантів розміщення Ващих матеріалів на сайті - заливайте файли на безкоштовні файлообмінники fileshare.in.ua або depositfiles.com. В своїх повідомленнях укажіть повну назву роботи, автора та категорію роботи і посилання на файл.
На сайті "Кабінет історії" в каталозі файлів буде розмішена Ваша робота або указане посилання на Ваш файл на файлообміннику.

ЕВПДата: П`ятниця, 26.08.2011, 12:35 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Презентація "Мандрівка в світ трипільської культури", Поліщук Євгенія Володимирівна, вчитель історії Застугнянської ЗОШ І - ІІІ ст. Васильківського району Київської області, категорія "Презентації" http://depositfiles.com/files/bjl1tzf8l

sergo_64Дата: Четвер, 19.01.2012, 21:13 | Повідомлення # 3
Рядовий
Доброго дня, колего!!! 21 рік працював в школі на Кіровоградщині - селище Балахівка. 2008 в м. Бердичів. Пройшов шлях, який є схожим на Ваший. Маю певні наробки (тести, презентації, кросворди, відео матеріали, дидактичний матеріал) БУДЕМО СПІВПРАЦЮВАТИ!!!

wolfstarДата: Четвер, 01.03.2012, 23:50 | Повідомлення # 4
Рядовий
Приємно вражений кількістю проробленої роботи
Подивіться може на мій сайт www.uahistory.ucoz.ua
Може що найдете для себе також (правда я більш лінивий).
Якщо потрібно щось, то wolfstar@km.ru

vitvikvasДата: Неділя, 18.03.2012, 11:27 | Повідомлення # 5
Рядовий
Привіт шановний колего. У тебе дещо більший стаж роботи на педагогічній ниві. Я у цьому запрягу із 1983 року. Ясно, що комп'ютерні технології прийшлось вивчати самотужки, як у нас кажуть, "методом тика". Жалкую, що не натрапив на твій сайт раніше. Багато цікавого матеріалу, який можна було б використати на практиці. Як і попередній дописувач, я на жаль не можу похвалитись такою наполегливістю в роботі, але дещо зроблено. Правда, через свій непостійний характер, періодично покидаю справу, але, врешті, потім знову щось роблю в цьому напрямі. Як буде бажання заходь на мою домашню сторінку: http://vitvikvas.mylivepage.ru/. Якщо зайдеш в гості, буду радий. У мене трішки залито відео. Для зручності я поділив на невеликі серії 3-6 хв., так як вони в свій час йшли по телебаченню, і перекодував, щоб займало менше місця. У тебе скачав програму, свою забув у школі, а також переглянув деякі презентації. За це дякую. Успіхів і результатів!

tvvДата: Неділя, 18.03.2012, 13:10 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Администраторы
Шановний Вікторе! Дякую, що відвідуєш сайт. Зайшов на твій. Скачав пару презентацій. Спасибі. Відносно відеофільмів - їх у мене досить багато. Є і такі, які є на твоєму сайті. Щиро дякую тобі. Успіхів та всіх гараздів у праці та житті. З повагою, Володимир

Форум » Test category » Test forum » Співпраця колег (Розміщення Ваших матеріалів на сайті)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017